Виготовлення під замовлення (лиття) пластмасових виробів різної форми і конфігурації

Виготовлення під замовлення (лиття) пластмасових виробів різної форми і конфігурації

Виготовлення під замовлення (лиття) пластмасових виробів різної форми і конфігурації від компанії ТОВ "Магія Пласт" - фото 1
1 ₴

Оплата

 Післяплата
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

Вартість та строки реалізації залежать від обсягу робіт.

Додатково терміни, і сама можливість виконання, замовлення на цю послугу залежать від ступеня завантаження нашого виробництва, а також технологічних і технічних специфік виробництва, і можуть змінюватися з часом.

Основним видом діяльності компанії ТОВ "Магія Пласт" є лиття пластмасових виробів різних форм та конфігурацій. Лиття під тиском здійснюється на термопластавтоматах із зусиллям замикання від 50 до 500т.

Виробничі потужності та більш ніж двадцятирічний досвід роботи нашого підприємства дозволяє надавати комплекс послуг від проектування та виготовлення прес-форм до виготовлення та пакування готової продукції. Ми також виконуємо під замовлення виготовлення прес-форм з наступним литтям виробів на нашому обладнанні (оскільки цей спосіб вимагає певних фінансових витрат, його, зазвичай, доцільно використовувати за потреби у виробі від 100 тис. на рік.)

Крім того, у нас можна замовити індивідуальну упаковку виробів, складання індивідуальних наборів виробів, та поклейку стікерів зі штрих-кодами.

Характеристики

Технології лиття
інжекційне пресування, лиття під тиском
Срок выполнения
14 дн