Кругле пластмасове відро 8 л зі зручним носиком-сливом (різні кольори)

Кругле пластмасове відро 8 л зі зручним носиком-сливом (різні кольори)

Кругле пластмасове відро 8 л зі зручним носиком-сливом (різні кольори) від компанії ТОВ "Магія Пласт" - фото 1
49,86 ₴
Мін. замовлення: 25 шт.
Тiльки оптом

Доставка

 Самовивіз в м. Хмельницький
Безкоштовно
 Укрпошта
50 - 1 000 ₴
 Делівері
100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок
 Оплата під час самовивезення по м. Хмельницький (Готівкою)

Опис

Колір випадковий. За потреби умовляйте бажаний колір виробу під час замовлення. У пакованні зазвичай усі вироби одного кольору, але в окремих випадках допускається наявність декількох різних кольорів відра. Кругле пластмасове ведро 8 л зі зручним носиком-сливом складається з трьох частин і постачається в зборі. Можливе відхилення у відтінках у межах базового кольору. Виріб можна замовляти разом з пластиковою фігурною кришкою з ручкою на відро 8 л. Фото з кількома виробами носить ілюстративний характер.

Кругле пластмасове відро 8 л зі зручним носиком-сливом виготовлене із суміші на базі поліпропілену, і призначене для використання як господарське інвентарю в домашньому господарстві. Допускається використання як господарського інвентарю в організаціях і установах. Виріб має зверху зручний злив-носик, завдяки якому з нього зручно переливати всілякі рідини. Кругле пластмасове відро 8 л зі зручним носиком-сливом не є кухонним начинням, але завдяки матеріалу виготовлення відра допускається використання виробу під час приготування їжі, а також нетривале зберігання в ньому їжі, напоїв або питної води.

Ручка круглого пластмасового відра 8 л зі зручним носиком-сливом виготовлена з хромованого, або оцинкованого дроту 3,5 мм.,4,0 мм і має пластмасову вставку посередині, завдяки якій виріб зручний, наприклад, переносити. Гладка внутрішня поверхня круглого пластмасового відра 8 л зі зручним носиком-зливом дасть змогу легко доглядати за виробом. Маркування на виробі немає.

Можливі деякі відхилення в розмірі, вазі та об'ємі виробу через ручне вимірювання.

Характеристики

Код товару
770404
Виробник
Магія Пласт
Країна виробництва
Україна
Форма
фігурна
Об `єм
8 л
Показати всі