Оплата та доставка

Способи оплати

Післяплата
Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок
 Самовивіз в м. Хмельницький
Хмельницький, Шухевича, 116
Ціна
Безкоштовно
Графік роботи
Вихідний
 Укрпошта
Ціна
50 - 1 000 ₴
Графік відправлення
Відправимо у вівторок
Терміни доставки
2–14 днів
 Делівері
Ціна
100 - 5 000 ₴
Графік відправлення
Відправимо у понеділок
Терміни доставки
3–14 днів

Регіони доставки

Україна
Одеська обл.
Одеса
Харківська обл.
Харків
Дніпропетровська обл.
Дніпро
Кам'янський
Кривий Ріг
Київська обл.
Біла Церква
Хмельницька обл.
Хмельницький
Херсонська обл.
Херсон
Вінницька обл.
Вінниця
Сумська обл.
Суми
Київ
Тернопільська обл.
Тернопіль
Полтавська обл.
Кременчук
Полтава
Кіровоградська обл.
Кропивницький
Житомирська обл.
Житомир
Рівненська обл.
Рівне
Львівська обл.
Львів
Чернівецька обл.
Чернівці
Черкаська обл.
Черкаси
Чернігівська обл.
Чернігів
Волинська обл.
Луцьк
Закарпатська обл.
Ужгород
Івано-Франківська обл.
Івано-Франківськ

Умови повернення та обміну

Повернення товару за рахунок покупця протягом 14 днів

Поверненню підлягають товари в оригінальному опакуванні без слідів використання.

Умови гарантії

Представлені на сторінках цього сайту-магазину ТОВ "Магія Пласт", господарські товари (код УКТЗЕД 3924) та одноразові паперові трубочки (код УКТЗЕД 4823), згідно з постановою КМУ від 16.03.2017 N 231, не є технічно складними побутовими виробами.
Термін експлуатації госптоварів, за умови особливо дбайливого поводження, необмежений.
Можливе зношування госптовару, та/або одноразової паперової трубочки, в результаті використання за призначенням, не є гарантійним або рекламаційним випадком.
Можлива зміна кольору та деяких властивостей госптовару, та/або одноразової паперової трубочки, внаслідок впливів навколишнього середовища, та/або дії будь-яких агресивних речовин (агресивного середовища) не є гарантійним чи рекламаційним випадком.
Можливе пошкодження будь-якого ступеня госптовару, та/або одноразової паперової трубочки, внаслідок неправильної експлуатації та/або використання не за призначенням, а також, внаслідок зберігання та/або перевезення (переміщення) з недотриманням відповідних норм та рекомендацій для крихкого та/або легкозаймистого вантажу, не є гарантійним чи рекламаційним випадком.
Мається на увазі, що правила експлуатації, та призначення кожного товару, представленого на сторінках цього сайту-магазину, зрозуміло замовнику/клієнту/споживачеві (або їх/його представнику/кам) з його назви, опису та можливого фото. В іншому випадку слід, перед здійсненням замовлення, ще раз почитати опис товару, що цікавить, та/або звернутися письмово за додатковим роз'ясненням електронною поштою, вказаною в розділі контактів.
Більш докладні умови можливої ​​гарантії (і рекламації), так само, можуть бути представлені в описі відповідного розділу, та/або конкретного товару/послуги, з урахуванням специфіки конкретного товару/послуги, та/або групи товарів/послуг, а також договорі, що укладається на надання послуг (постачання товару) з юридичною особою ТОВ "Магія Пласт" (ЄДРПОУ 33391928), якщо товар, що отримується в результаті (що поставляється за договором), виконує умови належності до технічно складних побутових товарів (Постанова КМУ від 16.03.2017 N 231).
Якщо продукт (товар/виріб), включно той, що отриманий в результаті надання послуги, був використаний (використовується) не за призначенням, та/або отримав будь-які пошкодження внаслідок стороннього впливу (включаючи, але не обмежуючись: стихійне лихо, вплив сторонніх предметів, вплив навколишнього середовища та/або агресивних речовин), та/або порушені (порушуються) рекомендації (зокрема виробника) щодо встановлення/запуску/експлуатації/використання, то звернення по гарантії, та/або рекламація до розгляду не приймається. Можлива гарантія на цей продукт (товар/виріб), у такому разі, анулюється, і будь-які гарантійні випадки не приймаються до розгляду.
Мається на увазі, що всі умови співпраці (включаючи, але не обмежуючись: умови повернення, рекламації та можливої ​​гарантії), описані на сторінках цього сайту-магазину, уважно прочитані, зрозумілі та прийняті вами перед здійсненням замовлення.