ТОВ "Магія Пласт"
Оплата та доставка

Способи оплати

Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок
Оплата під час самовивезення по м. Хмельницький (Готівкою)

Способи доставки

Самовивіз
Хмельницький, Шухевича, 116
Безкоштовно
Сьогодні з 8:00 до 13:00
Укрпошта
50 - 1 000 ₴
Відправлять завтра
Доставлять за 2–14 днів
Делівері
від 100 ₴
Відправлять сьогодні
Доставлять за 3–14 днів

Регіони доставки

Україна
Одеська обл.
Одеса
Харківська обл.
Харків
Дніпропетровська обл.
Дніпро
Кам'янський
Кривий Ріг
Київська обл.
Біла Церква
Хмельницька обл.
Хмельницький
Херсонська обл.
Херсон
Вінницька обл.
Вінниця
Сумська обл.
Суми
Київ
Тернопільська обл.
Тернопіль
Полтавська обл.
Кременчук
Полтава
Кіровоградська обл.
Кропивницький
Житомирська обл.
Житомир
Рівненська обл.
Рівне
Львівська обл.
Львів
Чернівецька обл.
Чернівці
Черкаська обл.
Черкаси
Чернігівська обл.
Чернігів
Волинська обл.
Луцьк
Закарпатська обл.
Ужгород
Івано-Франківська обл.
Івано-Франківськ

Умови повернення та обміну

Повернення товару за рахунок покупця протягом 14 днів

Поверненню та обміну підлягають товари серійного виробництва: належної якості; які не були використані; зі збереженим товарним виглядом та всіма споживчими властивостями; у кількості, кратній стандартному пакованню; у недоторканому (цілому, без слідів відкривання) стандартному пакованні (за винятком випадків, коли стандартне паковання було змінено/посилено/перероблена відповідними співробітниками ТОВ "Магія Пласт", у рамках підготовки до видачі госптоварів зі складу, у зв'язку з виконанням рекомендацій/умов/вимог перевізника щодо відправлення, а саме, у разі доставки перевізниками "Укрпошта", "Нова Пошта", тощо).

Поверненню та обміну не підлягають товари належної якості, виготовлені на замовлення, або прирівняні до виробів, виготовлених на замовлення. Поверненню та обміну не підлягають товари неналежної якості (у тому числі, виготовлені на замовлення, або прирівняні до виробів, виготовлених на замовлення). У разі виявлення товарів неналежної якості, рекомендується подавати, відповідним чином оформлену, рекламацію.

Докладніша інформація щодо повернення та обміну окремих груп товарів може перебувати в описі розділів груп товарів.

Умови гарантії

Гарантія (зокрема, у вигляді гарантійного терміну експлуатації до 1 року) може надаватись на товар, який виконує умови належності до технічно складних побутових товарів (зокрема, згідно з Постановою КМУ від 16.03.2017 N 231). Гарантійні зобов'язання полягають у виправленні виробничих дефектів (недоліків) такого товару, визначених відповідними фахівцями ТОВ "Магія Пласт", та письмово заявлених покупцем протягом гарантійного терміну експлуатації.
Усунення недоліків (дефектів) по гарантії може здійснюватись лише відповідними фахівцями ТОВ "Магія Пласт". Надана гарантія діє у разі: використання товару виключно за призначенням; експлуатації/використання/зберігання/перевезення/переміщення товару з дотриманням усіх відповідних правил, норм та рекомендацій (зокрема виробника); суворого дотримання регламенту періодичних технічних обслуговувань товару; тощо.
Ігнорування/порушення/невиконання в/з правил дії наданої гарантії, а також спроби самостійного внесення змін до конструкції товару може призвести до анулювання наданої гарантії та будь-яких інших зобов'язань з боку ТОВ "Магія Пласт" незалежно від досягнутих (у тому числі раніше) письмових, усних та будь-яких інших форм домовленостей (зокрема, в особі відповідних співробітників ТОВ "Магія Пласт").
Надана гарантія не поширюється: на поточне обслуговування товару; періодичні перевірки та регулювання товару; на заміну зношуваних матеріалів та деталей у ході нормальної експлуатації товару; на механічні ушкодження товару; на пошкодження товару, спричинені зовнішніми факторами; на допустимі шуми/вібрації/тощо в результаті нормального функціонування товару; на усунення дефектів (недоліків), що виникли з вини покупця (або його довіреної особи); тощо.
Строк служби товару, на який надано гарантію, встановлюється до 5 років за умови суворого дотримання покупцем в/з правил дії наданої гарантії протягом всього строку служби.
Товари з полімерних та комбінованих матеріалів (зокрема, отримані в результаті надання відповідної послуги), а також одноразові картонні (паперові) трубочки для напоїв (далі - Товар), згідно з постановою КМУ від 16.03.2017 N 231 не є технічно складними побутовими приладами. У разі виявлення Товару неналежної якості, рекомендується подавати відповідним чином оформлену рекламацію.