ТОВ "Магія Пласт"
Про нас

Про нас

Рекомендовано ознайомитись із загальним описом.

Способи доставки товарів ТОВ "Магія Пласт":

Delivery: Доставка можлива за передоплатою. Інші способи оплати у комбінації з цим способом доставки або неможливі, або потребують додаткового узгодження.
Остаточне рішення щодо технічної можливості надіслати посилку (відправлення) із замовленням за вказаною адресою (або у відділення/поштомат) перевізника приймає відповідний співробітник компанії перевізника. У разі відсутності технічної можливості -- може бути автоматично перенаправлено на відділення поблизу зазначеної в замовленні адреси (відділення/поштомату), згідно рекомендацій перевізника. Рекомендується заздалегідь переконатися, що можливі відповідні правила та обмеження перевізника дозволяють надіслати посилку (відправлення) із замовленням за вказаною адресою (або у відділення/поштомат) перевізника. Перевізник може стягувати плату за додаткові послуги (зокрема, через специфіку заводського пакування) згідно з своїми тарифами.
Співробітники ТОВ "Магія Пласт" завжди намагаються підготувати до відправлення Ваше замовлення якнайшвидше: відправка цим перевізником, при необхідності, щодня, але, з огляду на специфіку та загальну ситуацію, не завжди є можливість дотримуватися графіка відправлення. ТОВ "Магія Пласт" заздалегідь вибачається за можливі незручності.
Повністю оплачені замовлення можуть бути надіслані без додаткового повідомлення, тому рекомендується стежити за зміною статусу замовлення, за повідомленнями від перевізника та вчасно забирати посилки.
Доставка за тарифами перевізника.
Нова Пошта: Остаточне рішення щодо технічної можливості надіслати посилку (відправлення) із замовленням за вказаною адресою (або у відділення/поштомат) перевізника приймає відповідний співробітник компанії перевізника. У разі відсутності технічної можливості -- може бути автоматично перенаправлено на відділення поблизу зазначеної в замовленні адреси (відділення/поштомату), згідно рекомендацій перевізника. Рекомендується заздалегідь переконатися, що можливі відповідні правила та обмеження перевізника дозволяють надіслати посилку (відправлення) із замовленням за вказаною адресою (або у відділення/поштомат) перевізника. Перевізник може стягувати плату за додаткові послуги (зокрема, через специфіку заводського пакування) згідно з своїми тарифами.
Співробітники ТОВ "Магія Пласт" завжди намагаються підготувати до відправлення Ваше замовлення якнайшвидше: відправка цим перевізником, при необхідності, щодня, але, з огляду на специфіку та загальну ситуацію, не завжди є можливість дотримуватися графіка відправлення. ТОВ "Магія Пласт" заздалегідь вибачається за можливі незручності.
Замовлення може бути надіслано без додаткового повідомлення, тому рекомендується стежити за зміною статусу доставки замовлення в особистому кабінеті покупця на zakupka.com, за повідомленнями від перевізника та вчасно забирати посилки.
Перевізник може вносити зміни до ЄН/ТТН відповідно до своїх обмежень та правил доставки.
Доставка за тарифами перевізника.
Укрпошта: Доступні способи оплати в комбінації з цим способом оплати: післяплата, передоплата. Доставка можлива на відділення перевізника.
При виборі цього способу доставки у комбінації з оплатою шляхом пром-оплати рекомендовано замовляти по одній упаковці товарів за одне замовлення, щоб отримати доставку, у період дії акції перевізника, за акційною ціною за тарифом "Стандарт".
При виборі цього способу доставки в комбінації з оплатою шляхом післяплатою рекомендовано відразу вказувати по-батькові одержувача. Доставка, у цьому випадку, згідно з тарифами перевізника "Стандарт" або "Експрес" за схемою "Двері-Склад".
Замовлення можуть бути надіслані без додаткового повідомлення, тому рекомендується стежити за зміною статусу доставки замовлення в особистому кабінеті покупця на zakupka.com, за повідомленнями від перевізника та вчасно забирати посилки.
Зазвичай відправлення посилок цим способом доставки здійснюється 1-2 рази на тиждень, але, за загальною ситуацією, не завжди є можливість дотримуватися графіка у відправленні посилок. ТОВ "Магія Пласт" заздалегідь вибачається за можливі незручності.
Перевізник може стягувати плату за додаткові послуги (наприклад, через специфіку способу оплати) відповідно до своїх тарифів. Перевізник може вносити зміни до ЄН/ТТН відповідно до своїх обмежень та правил доставки. Вибраний тариф перевізника може бути змінений з технічних причин (наприклад, занадто велике замовлення).
Доставка за тарифами перевізника.
Самовивіз: Цей спосіб доставки можливий для повністю узгоджених замовлень. Відвантаження зі складу ТОВ "Магія Пласт" згідно з попереднім резервом-накладній.
Рекомендується вибирати зручний пункт самовивезення з урахуванням розташування та графіка роботи.
За адресою ТОВ "Магія Пласт", вказаною в розділі контактів, можливе самовивезення зі складу в робочі дні (згідно з поточним законодавством України https://zakon.rada.gov.ua/laws/main/days) з 10:00 до 12: 00, та з 13:00 до 16:00 за попереднім погодженням.
За адресою "Хмельницького речового ринку", можливе самовивезення у робочі дні згідно з графіком роботи з 6:00 до 12:00 за попереднім погодженням за тел. 067-382-2417

Способи оплати:

Оплата на рахунок: Цей спосіб оплати слід сприймати як передоплату.
Рекомендується додатково уточнювати реквізити для оплати замовлень на суму понад 10000 грн.
Для юридичних осіб можливе виставлення рахунку від ТОВ "Магія Пласт" з ПДВ (ціни, зазначені на цьому сайті можуть включати ПДВ, і не залежать від способу оплати). Рекомендується в такому випадку заздалегідь надсилати на електронну пошту, вказану в розділі контактів установчі документи юридичної особи, із зазначенням номера замовлення на цьому сайті.
Повністю оплачені замовлення можуть бути надіслані без додаткового повідомлення.
Готівкою: Можливо при самовивезенні, або за попереднім погодженням.

Співробітники ТОВ "Магія Пласт" можуть надавати консультації та виносити суб'єктивні судження щодо способу доставки або оплати (зокрема, щодо можливої вартості, термінів, рівня зручності/надійності/комісії, тощо). Остаточний (точний) рівень можливої комісії при оплаті залежить від способу оплати (зокрема правил відповідних: банку, онлайн сервісу, перевізника за умови післяплати, тощо). Остаточна (точна) вартість та терміни доставки залежать від перевізника. Будь-яку інформацію щодо загального обсягу і ваги товару, що відвантажується/видається зі складу (в пакованні), слід сприймати як теоретичну розрахункову - перевізник може заокруглювати ці значення в будь-який бік, або повністю перераховувати відповідно до своїх норм і правил. Деякі перевізники можуть стягувати додаткову плату за надання додаткових послуг, рішення про що може приймати відповідний представник (наприклад, співробітник компанії) перевізника. Рекомендується, за необхідності, перед обранням способу доставки та способу оплати додатково ознайомитися з: тарифами та умовами доставки (за необхідності - умовами післяплати) відповідних перевізників, умовами і тарифами відповідних онлайн-сервісів/банків/тощо.

Відомості про компанію

Загальна інформація
Назва
ТОВ "Магія Пласт"
Телефони
Показати всю інформацію про компанію