Кругле господарське (будівельне) відро 12 л із переробленого пластику з мірною шкалою (чорний колір)

Кругле господарське (будівельне) відро 12 л із переробленого пластику з мірною шкалою (чорний колір)

Кругле господарське (будівельне) відро 12 л із переробленого пластику з мірною шкалою (чорний колір) від компанії ТОВ "Магія Пласт" - фото 1
24 ₴
Мін. замовлення: 25 шт.
Тiльки оптом

Доставка

 Самовивіз в м. Хмельницький
Безкоштовно
 Укрпошта
50 - 1 000 ₴
 Делівері
100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок
 Оплата під час самовивезення по м. Хмельницький (Готівкою)

Опис

Колір як на картинці. Можливе відхилення у відтінках у межах базового кольору. Можливе домінування частинок іншого кольору. Изделие складається з двох частин (пластиковий корпус і залізна ручка) і постачається в зборі. Можливо наявність специфічного запаху.

Кругле господарське (будівельне) відро 12 л з переробленого пластику з мірною шкалою призначене для використання як господарського інвентарю в домашньому господарстві. Допускається використання як господарського інвентарю в організаціях і установах. Допускається використання під час проведення будівельно-ремонтних робіт. Виріб не є кухонним начинням. Не рекомендується використовувати виріб під час приготування їжі, а також зберігати в ньому їжу або питну воду.

Кругле господарське (будівельне) ведро 12 л виготовлено із суміші на базі перероблених полімерів: поліпропілен і поліетилен у різних пропорціях. Можливі домішки інших полімерів. Деякий ступінь еластичності корпусу круглого господарського (будівельного) відра 12 л із переробленого пластику з мірною шкалою досягається завдяки наявності поліетилену в складі суміші перероблених полімерів, з якої виготовляють корпус изделия. Ступінь еластичності безпосередньо залежить від точного складу цієї полімерної суміші й може змінюватися як у межах однієї партії виробництва, так і від партії до партії чималою мірою. Ручка виробу виготовлена з оцинкованого дроту 3,5 мм.4,0 мм, має характерний носик посередині. Усередині круглого господарського (будівельного) відра 12 л нанесена мірна шкала до 11 літрів (номінальний об'єм 12 л може бути досягнутий, якщо заповнити виріб водою до країв). Не є професійним вимірювальним приладом. На дні виробу з зовнішнього боку є невеликі ребра жорсткості.

На дні круглого господарського (будівельного) відра 12 л із переробленого пластику з мірним шкалою маркування немає, а порівняно гладка внутрішня поверхня дасть змогу легко доглядати за виробом.

Можливі деякі відхилення в розмірах, вазі та об'ємі виробу через ручне вимірювання.

Характеристики

Код товару
770402
Виробник
Магія Пласт
Країна виробництва
Україна
Тип
відра будівельні
Об `єм
12 л
Показати всі