Пластмасовий ківш 2.0 л з ручкою і зі зручним носиком-сливом (різні кольори)

Пластмасовий ківш 2.0 л з ручкою і зі зручним носиком-сливом (різні кольори)

Пластмасовий ківш 2.0 л з ручкою і зі зручним носиком-сливом (різні кольори) від компанії ТОВ "Магія Пласт" - фото 1
28,02 ₴
Мін. замовлення: 20 шт.
Тiльки оптом

Доставка

 Самовивіз в м. Хмельницький
Безкоштовно
 Укрпошта
50 - 1 000 ₴
 Делівері
100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок
 Оплата під час самовивезення по м. Хмельницький (Готівкою)

Опис

Колір випадковий. За потреби умовляйте бажаний колір виробу під час замовлення. У пакованні зазвичай пластмасові ковші 2.0 л із ручкою і зі зручним носиком-зливом одного кольору, але в окремих випадках допускається наявність декількох кольорів виробу. Можливе відхилення у відтінках у межах базового кольору. Фото з виробами різних кольорів носить ілюстрований характер.

Пластмасовий ківш 2.0 л із ручкою і зі зручним носиком-сливом виготовлений із суміші на базі поліпропілену, призначений для використання в домашньому господарстві як кухонне начиння. Допускається використання як кухонне начиння в організаціях і установах. Допускається використання як господарського інвентарю. Изделие має зверху зручний злив-носик, завдяки якому з нього зручно переливати всілякі рідини, а гладка поверхня пластмасового ковша 2.0 л із ручкою і зі зручним носиком-сливом дасть змогу легко доглядати за виробом.

На дні пластмасового ковша 2.0 л із ручкою та зі зручним носиком-зливом є маркування про матеріал виготовлення виробу та інші властивості. У разі використання як кухонного начиння, миття в посудомийній машині рекомендоване в щадному режимі, використання в мікрохвильовій печі рекомендоване на малій або середній потужностях упродовж не більш ніж 1-3 хвилин, а в морозильній камері рекомендовано використовувати з обережністю.

Можливі деякі відхилення в об'ємі, розмірах і вазі виробу через ручне вимірювання.

Характеристики

Код товару
880505
Виробник
Магія Пласт
Країна виробництва
Україна
Тип
ківш
Матеріал
пластик
Показати всі