Пластиковий контейнер (лоток) у формі кейса на 20 яєць свійської птиці (різні кольори)

Пластиковий контейнер (лоток) у формі кейса на 20 яєць свійської птиці (різні кольори)

Пластиковий контейнер (лоток) у формі кейса на 20 яєць свійської птиці (різні кольори) від компанії ТОВ "Магія Пласт" - фото 1
42,48 ₴
Мін. замовлення: 15 шт.
Тiльки оптом

Доставка

 Самовивіз в м. Хмельницький
Безкоштовно
 Укрпошта
50 - 1 000 ₴
 Делівері
100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок
 Оплата під час самовивезення по м. Хмельницький (Готівкою)

Опис

Колір кейса у виробі випадковий. У разі потреби умовляйте бажаний колір під час замовлення. У пакованні зазвичай усі пластикові контейнери (лотки) як кейс на 20 яєць свійської птиці одного кольору кейса, але в окремих випадках допускається наявність декількох різних кольорів. Замочки у виробі зазвичай зеленого кольору, , але в окремих випадках допускається інший колір. Можливе відхилення у відтінках у межах базового кольору. Виріб складається з чотирьох частин і постачається в зібраному вигляді. Фото з кількома виробами носить ілюстративний характер.

Пластиковий контейнер (лоток) у формі кейса на 20 яєць свійської птиці виготовлений із суміші на базі поліпропілену (допускається виготовлення замочків у виробі із суміші на базі поліетилену), призначений для використання як кухонного начиння. Виріб підходить, наприклад, для зберігання, і зручного транспортування до 20 шт. яєць свійської птиці відповідного розміру. Виріб має дизайн у формі кейса з двома невеликими замками у верхній частині з боків від ручки.

На пластиковому контейнері (лотке) у формі кейса на 20 яєць свійської птиці маркування немає, гладка поверхня дасть змогу легко доглядати виріб. Миття в посудомийній машині рекомендоване в щадному режимі. У морозильній камері рекомендовано використовувати з обережністю.

Можливі деякі відхилення в розмірах, вазі та об'ємі виробу через ручне вимірювання.

Характеристики

Код товару
770301
Виробник
Магія Пласт
Країна виробництва
Україна
Тип
лоток
Призначення
для яєць
Показати всі

Подібні товари