Йоржик для унітаза "великий" з пластмасовою ручкою окремо (різні кольори ручки)

Йоржик для унітаза "великий" з пластмасовою ручкою окремо (різні кольори ручки)

Йоржик для унітаза "великий" з пластмасовою ручкою окремо (різні кольори ручки) від компанії ТОВ "Магія Пласт" - фото 1
21,78 ₴
Мін. замовлення: 300 шт.
Тiльки оптом

Доставка

 Самовивіз в м. Хмельницький
Безкоштовно
 Укрпошта
50 - 1 000 ₴
 Делівері
100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок
 Оплата під час самовивезення по м. Хмельницький (Готівкою)

Опис

Колір щітки у виробі, як на зображенні. Колір ручки — випадковий. Можливе відхилення у відтінках у межах базового кольору. За потреби та колір щітки, і колір ручки (враховуючи специфіку паковання, можна вказати до трьох різних кольорів ручки) треба вказувати під час замовлення. Ручка у виробі виготовлена із суміші на основі поліпропілену, а щітка (виготовлена в Китаї) — із синтетичного волокна, стійкого до впливів мийних засобів. Йоржик для унітаза "великий" із пластмасовою ручкою складається з двох частин і постачається в розібраному вигляді в декількох окремих пакованнях. Фото з виробами різних кольорів і фото з частинами виробу різних розмірів мають ілюстративний характер.

Йоржик для унітаза "великий" із пластмасовою ручкою призначений для використання як господарське інвентарю в домашньому господарстві. Допускається використання як господарського інвентарю в організаціях і установах. Підходить для використання як допоміжного засобу під час профілактичної дезінфекції санвузла. Рекомендовано використовувати акуратно, уникаючи надмірного навантаження на виріб, і дотримуючись норм та рекомендацій для профілактичної дезінфекції санвузла. На нашому сайті ви також можете додатково замовити підставку під йоржик, у якій виріб зручно зберігати. Можливе відхилення у відтінках підставки та ручки виробу в межах базового кольору.

На йоржику для унітаза "великий" з пластмасовою ручкою маркування немає, а фрагменти гладкої поверхні дадуть змогу легко доглядати за виробом.

Можливі деякі відхилення в розмірі та вазі виробу через ручне вимірювання.

Характеристики

Код товару
770124
Виробник
Магія Пласт
Країна виробництва
Україна
Розташування
підлогове
Матеріал
пластик
Показати всі

Подібні товари