Пластмасова лопатка "дитяча" 57 см х 16 см (різні кольори)

Пластмасова лопатка "дитяча" 57 см х 16 см (різні кольори) від компанії ТОВ "Магія Пласт" - фото 1
19,56 ₴
Мін. замовлення: 25 шт.
Тiльки оптом

Доставка

 Самовивіз в м. Хмельницький
Безкоштовно
 Укрпошта
50 - 1 000 ₴
 Делівері
100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок
 Оплата під час самовивезення по м. Хмельницький (Готівкою)

Опис

Колір випадковий. За потреби умовляйте бажаний колір виробу під час замовлення. В пакованні зазвичай вироби одного кольору, але в окремих випадках допускається наявність різних кольорів пластмасової лопатки в одному пакованні. Можливе відхилення у відтінках у межах базового кольору. Фото з виробами різних кольорів носять ілюстративний характер.

Пластмасова лопатка "дитяча" виготовлена із суміші на базі поліпропілену, і призначена для використання як господарське інвентарю в домашньому господарстві. Не є професійним господарським інвентарем. Рекомендовано використовувати (експлуатувати) обережно, уникаючи надмірного навантаження на виріб. Допускається використання як іграшки для дитини віком від 1 року до 12 років.

Пластмасову лопатку "дитяча", як іграшки для дитини, можна використовувати як влітку для ігор у піску, так і взимку для ігор у снігових сутінкух, адже процесі гри з пластмасовою лопаткою як у пісочниці, так і в снігу, дитина може розвивати, наприклад, моторику рук, координацію, а також свою фантазію і уяву. Використання виробу як іграшки для дитини допустимі під наглядом батьків або опікунів. З огляду на габаритні розміри, і матеріал виготовлення виробу, рішення про можливість використання пластмасової лопатки "дитяча" як іграшки для дитини батьки або опікуни щоразу приймають самостійно для кожної ситуації окремо з урахуванням усіх супутніх обставин (ступінь фізичної активності та/або фізичного розвитку дитини, дотримання техніки безпеки, наявність сторонніх предметів у сутобі або пісочниці, температура довкілля та погодні умови тощо).

На пластмасовій лопатці "дитяче" маркування немає, а гладка поверхня дасть змогу легко доглядати виріб.

Можливі деякі відхилення в розмірі, вазі та об'ємі виробу через ручне вимірювання.

Характеристики

Код товару
550127
Виробник
Магія Пласт
Країна виробництва
Україна
Тип
лопатка
Стать дитини
універсальні
Показати всі